Share Week 2017

Share Week to akcja prowadzona od kilku lat  przez Andrzeja Tucholskiego. Przyznam się, ze biorę w niej udział po raz pierwszy! Ponieważ dosłownie dziś się o niej dowiedziałam i postanowiłam oczywiście wziąć w niej udział! Akcja ma na celu wzajemne polecanie, czyli blogerzy polecają blogerów, youtuberzy youtuberów, a podcasterzy podcasterów. Według mnie świetna inicjatywa dająca możliwość wyróżnienia ważnych dla nas twórców!

Jak pewnie większość blogerów przeglądam, czytam, inspiruje się wieloma blogami, ale dziś szczególne chciałaby przedstawić Wam te, które są dla mnie nadzwyczaj ważne pod względem inspiracji, motywacji i cennych tekstów.

Na bloga „Fotografia Coolinarna” trafiłam całkiem przypadkowo … po kilku latach prowadzenia mojej strony uświadomiłam sobie, że chyba bardziej lubię fotografować jedzenie niż je przyrządzać, chociaż żeby nie było bardzo lubię piec i pichić ;-). Jednak od niedawna postanowiłam zgłębić wiedzę fotograficzną i podszkolić się trochę w tym kierunku. Blog Asi Bartnik okazał się na to doskonałym miejsce, pełnym cennych i bardzo przydatnych informacji, które to sukcesywnie zaczęłam stosować i zgłębiać! Dzięki Asia!

Blog prowadzony przez Kingę Błaszczyk „Green Morning” to dla mnie miejsce w sieci kojące wzrok przecudnymi fotografiami, inspirującymi, dodającymi motywacji oraz nierzadko opatrzonymi wzruszającymi tekstami (szczególnie ujęła mnie historia powstania mus czekoladowego z jeżynami). Przeglądając stronę Kingi nie mogę wyjść z podziwu przepięknych kompozycji i gry świateł! Często wzdycham z podziwu, bijąc się z myślami, czy może kiedyś i mnie uda się chodź w połowie dorównać Mistrzyni!

„Chili, czosnek i oliwa” to blog, który śledzę z podziwem. Jego autorka Zuzanna Ploch jest dla mnie przykładem blogerki kulinarnej i fotografa, która nie dość, że tworzy ciekawe przepis to jeszcze przepięknie je dokumentuje! W dodatku dzieli się informacjami niezwykle przydatnymi przy prowadzeniu bloga kulinarnego. Sama udziela cennych porad oraz zaprasza do publikacji na swoim blogu innych blogerów.

Poleca!

 

4 odpowiedzi na „Share Week 2017”

  • Cześć Aniela! Pięknie dziękuję za nominację i tak po prostu za miłe słowa na temat mojego bloga 🙂 Dwa pozostałe nominowane przez Ciebie blogi oczywiście znam – blog Asi rekomendowałam w zeszłorocznym ShareWeeku, a z Kingą miałam przyjemność uczyć się fotografii. Pozdrawiam ciepło 🙂

  • Anielu- dziękuję za wyróznienie. Znaleźć się w tak zacnym gronie z Asią i Zuzią to wieli zaszczyt. Pozdrawiam obie dziewczyny, które znam osobiście oraz Ciebie- coraz piękniejsze zdjęcia robisz..

    • Dziękuję 🙂 Taka pochwała od Ciebie jeszcze bardziej motywuje mnie do ćwiczeń! … wiem, że jeszcze dużo pracy przede mną!
      Pozdrawiam:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Reklama
Archiwa